Eleganckie czarne botki wykonane z naturalnej skóry licowej to idealne połączenie stylu i komfortu. Wnętrze wyściełane miękką skórą jagnięcą gwarantuje wygodę na co dzień, a niewysoki, stabilny obcas subtelnie unosi sylwetkę. Zapinane na suwak z tyłu, z dekoracyjnymi wstążkami z logo marki po bokach – dodają charakteru i kobiecego akcentu. Uniwersalne i ponadczasowe, doskonale sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych jesiennych stylizacjach.
Propozycje stylizacji:
Klasyczna elegancja na co dzień:
Połącz botki z dopasowaną dzianinową sukienką midi w odcieniu śliwki lub oliwki oraz długim, camelowym płaszczem. Dodaj czarne, kryjące rajstopy, minimalistyczną torebkę i delikatną biżuterię. Stylizacja wygodna, szykowna i idealna do pracy lub na spacer po mieście.
Miejski luz:
Czarne rurki lub legginsy, oversize’owy sweter w odcieniu écru i krótszy wełniany płaszcz w pepitkę tworzą modny, komfortowy zestaw na chłodne dni. Botki z dekoracyjną wstążką i torba shopper dodają całości eleganckiego sznytu.
Wszystkie nasze buty w całości projektowane i tworzone są w Polsce. Każdy model obuwia 7mil powstaje w naszym własnym studiu projektowym. Tu doświadczeni konstruktorzy przekuwają pasję w pomysł, a pomysł w projekt. Po wielu godzinach pracy projektanta i konstruktora idea nabiera kształtów. To praca nad każdym elementem cholewki, dobór skór, kolorów, nici, ozdób, spodów, obcasa, a także elementów konstrukcyjnych. Sami tworzymy indywidualne kopyta i formy, posiadamy własną szwalnię i montaż. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym oraz jakością naszego obuwia.